پیام فرستادن
Shenzhen Fengshi Technology Co., Ltd
صفحه اصلی
صفحه اصلی
>
اخبار
>
اخبار شرکت در مورد با نمایشگرهای پنجره با روشنایی بالا توجه مشتریان را به خود جلب کنید
مناسبت ها
پیام بگذارید

با نمایشگرهای پنجره با روشنایی بالا توجه مشتریان را به خود جلب کنید

2023-04-06

آخرین اخبار شرکت در مورد با نمایشگرهای پنجره با روشنایی بالا توجه مشتریان را به خود جلب کنید

تقریباً هر خرده‌فروشی غیر لوکس به پوسترهای نمایشگر با روشنایی بالا و خوانا در ویترین مغازه‌هایشان که تخفیف‌های قیمتی، پیشنهادات ویژه یا فروش موجودی را افزایش می‌داد، در گذشته شناخته شده‌اند، که بسیاری از آن‌ها امروزه نیز ادامه دارند.

در حال حاضر، خرده‌فروشان شروع به استفاده از تابلوهای دیجیتالی نمایشگر رو به صفحه نمایشگر قابل خواندن در نور خورشید کرده‌اند تا ترافیک خرده‌فروشی را در اشکال مختلف هدایت کنند.استفاده از نمایشگرهای دیجیتال به دستیابی به استراتژی‌ها و اهداف مشابه روش‌های تبلیغات سنتی کمک می‌کند، اما از روش‌های بسیار ساده‌تر و انعطاف‌پذیرتر برای انجام این کار استفاده می‌کند.ما می بینیم که خرده فروشان - بزرگ و کوچک - صفحه نمایش های ال سی دی را در فروشگاه ها نصب می کنند تا به اهداف خاصی مانند بهبود تجربه مشتری، افزایش ترافیک، افزایش فروش و برندسازی همه جانبه بهتر دست یابند.

 

چرا باید چیزها را دیجیتالی کنید

 

در حالی که روش های سنتی مانند پوستر و لایت باکس ممکن است در کوتاه مدت در مقایسه با نمایشگرهای دیجیتال ارزان به نظر برسند، بسیاری از خرده فروشان در بلندمدت عکس این موضوع را پیدا می کنند.با عوامل کلیدی مانند کاهش هزینه‌های مواد و عملیاتی، محتوای تاثیرگذاری بالاتر، سرعت تعویض و موجودی گسترده‌ای که با کاهش هزینه در طول زمان، دگرگونی ویترین فروشگاه را به همراه دارد.

 

کاهش هزینه های مواد و عملیات

 

با نصب تابلوهای دیجیتال در یک محیط خرده فروشی، مشاغل می توانند منتظر کاهش هزینه ها در منابع و دستمزدهای عملیاتی باشند.به هزینه های حمل و نقل برای مواد تبلیغاتی، ساعت کاری اختصاص داده شده به آویزان کردن پوسترها و بازرسی ها/به روز رسانی های بازاریابی و مدیریت منطقه ای فکر کنید.همه این هزینه ها را می توان با معرفی دیجیتال ساینیج در یک محیط خرده فروشی به میزان قابل توجهی کاهش داد.

 

محتوای تاثیر بالاتر

 

به طور سنتی، خرده‌فروشانی که از چاپ استفاده می‌کردند، باید پیام‌ها را کوتاه، واضح و کامل نگه می‌داشتند و تنها یک فرصت برای نمایش تبلیغات در هر تابلوی تبلیغاتی داشتند.با نمایشگرهای دیجیتال، خرده‌فروشان می‌توانند ویدئو و گرافیک‌های متحرک، دوچرخه‌سواری از مزایای متعدد، پیشنهادات قیمت و فراخوان‌های اقدامی را با توانایی شفاف و ساده نگه‌داشتن پیام‌ها به جای قرار دادن همه چیز بر روی یک برد، اضافه کنند.

 

سرعت تغییر

 

چسباندن پوستر روی ویترین مغازه ممکن است فقط یک دقیقه طول بکشد، اما برنامه ریزی و هماهنگی پشت این تبلیغات ممکن است هفته ها طول بکشد.هر اثر هنری برای پوستر تمام مراحل خلاقانه را طی می کند، سپس به پیش چاپ و چاپ می رسد و در نهایت به تمام فروشگاه های زنجیره خرده فروشی ارسال می شود.کل این فرآیند مستلزم سطح بالایی از مدیریت پروژه و هماهنگی تولید است و همچنین باید به طور مرتب از نظر انطباق بررسی شود - تا مطمئن شوید که همه خرده فروشان از مواد مورد نظر استفاده می کنند.

 

با استفاده از ساینیج دیجیتال، هر اثر هنری که ایجاد شده است را می توان برنامه ریزی، هدف گذاری و به عنوان محتوای بازاریابی جدید در عرض چند دقیقه بین همه خرده فروشان توزیع کرد.واداشتن خرده فروشان به رعایت 100٪ از تبلیغات نباید مشکلی ایجاد کند زیرا همه محتوا از یک شبکه مشترک به نمایشگرهای دیجیتال ارائه می شود.با سیستم‌های موجودی داخلی هوشمندتر، حتی می‌توان نمایشگرهای دیجیتال را برای به‌روزرسانی محصولات و پیشنهادات بر اساس سطوح موجودی به‌طور خودکار خودکار کرد.

 

موجودی گسترش یافته

 

ساینیج دیجیتال به ویترین های خرده فروشی این امکان را می دهد که هر تعداد محصول را که می خواهند بفروشند و پیام های مورد نیاز را در یک صفحه نمایش دهند.این بدان معنی است که آنها می توانند بخش های بزرگتری از موجودی خود را تبلیغ کنند و کمپین های خاصی را برای هدف قرار دادن مخاطبان خاص انتخاب کنند.فکر کنید اپراتورهای مواد غذایی می توانند پیام های خود را در هر صفحه نمایش داده شده از صبحانه، ناهار و سپس شام ویژه به جای نشان دادن تابلوهای پوستر برای هر 3 منو در تمام ساعات تغییر دهند.

 

اگر کسب‌وکار شما دارای ویترین خرده‌فروشی است که هنوز از روش‌های تبلیغات سنتی‌تر استفاده می‌کند، استفاده از تابلوهای دیجیتال برای هدایت ترافیک خرده‌فروشی می‌تواند هزینه‌های جاری شما را در درازمدت کاهش دهد و پیام‌های خروجی شما را متحول کند.

 

برای تجزیه و تحلیل در مورد اینکه چگونه نمایشگر دیجیتال می تواند عرضه خرده فروشی شما را بهبود بخشد، امروز با یکی از کارشناسان Fengshi صحبت کنید.

 

برای جزئیات بیشتر مشورت کنید، برای تماس با Funny از طریق واتساپ به طور مستقیم خوش آمدید: +86 15112618106

 

در هر زمان با ما تماس بگیرید

86-755-2324-5643
2F ساختمان B، پارک صنعتی Xinbosheng، شماره 1 جاده Zhenxing، Loucun Community، خیابان Xinhu، Guangming District، Shenzhen 518107
درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید